Dragon Ball Z Tenkaichi Tag 2

1.0

3.4

5

Dragon Ball Z Tenkaichi'den karakterlerle savaşın

1.4M

Bu uygulamayı oyla

Dragon Ball Z Tenkaichi Tag 2 iki boyutlu savaş oyunudur, MUGEN motoru sayesinde Dragon Ball, Dragon Ball Z ve Dragon Ball GT oyunlarının en ünlü karakterlerinden bazılarıyla savaşmanıza izin verir.

Karakterler Son Goku, Son Goha, Vegeta, Krilin ve Piccolo gibi en çok sevilenlerden tutun da Bardock, Nappa, Tao Pai Pai ve Janemba gibi çok fazla bilinmeyenlere kadar uzanır. Ayrıca eta Baby, süper Saiyan'daki dev maymun ve hatta Saiyan'ın beşinci seviyesindeki Goku gibi bazı garip karakterlere de rastlarsınız.

Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri vardır ve hepsi çok iyidir. Karakterler kendilerine ait ünlü sözlerini dillendirirler ve TV dizilerindeki versiyonlarıyla neredeyse aynı olan hareketlerini gerçekleştirirler.

MUGEN kullanarak oluşturulan bir çok oyun gibi, çeşitli oyun modları arasından seçim yapabilirsiniz: atari salonu, hayatta kalma, eğitim vb. Ayrıca, tek başına oynamayı seçme ya da bilgisayarda bir arkadaşınızla oyun modunu da seçebilirsiniz.

Dragon Ball Z Tenkaichi Tag 2 çok yenilenmiş olmasa da eğlenceli bir iki boyutlu savaş oyunudur ve hala mevcut olan Dragon Ball savaş oyunları arasında en iyi seçenektir.
Uptodown X